EST RUS

Miks E-POOD?

Avasime täiesti uue veebipoe https://pood.bauroc.ee, milles on alati saadaval kogu Bauroci tööriistade ja tarvikute valik. Eesmärgiks on selle täiendava müügikanali kaudu tagada ehitajatele vajalike tööriistade ja tarvikute kiire kättesaadavus üle Eesti. Bauroci põhitooteid – plokke, silluseid, paneele – saate endiselt osta meie laiast edasimüüjate võrgustikust (https://bauroc.ee/edasimuujad/).

Veebipoe kaudu on võimalik osta bauroc plokkseinte ehitamiseks vajalikke tööriistu ja tarvikuid, nagu näiteks liimikelgud ja -kulbid, hõõruti, käsifrees, alumiiniumvardad ja erinevatest materjalidest seinte ühendusklambrid. Samuti saab veebipoest osta laepaneelide paigaldamiseks vajalikke tööriistu ja tarvikuid, nagu spetsiaalne laepaneelide tõstehaarats, kantimise kaared, vekseltalad ja riputuspoldid.

Veebipoest ostetud kaubad tarnitakse kulleriga otse kliendi juurde ehitusplatsile või lähimasse DPD pakiautomaati reeglina järgmisel tööpäeval, teatud juhtudel hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Ise kaubale järele tulles on võimalik tellitud ja eelnevalt tasutud kaubad kätte saada juba samal tööpäeval Bauroc AS tehase laost, mis asub Lääne-Virumaal Andja külas. GPS koordinaadid on N59.46528° ja E26.48472° või N59° 27' 55" ja E26° 29' 5". Kaupade väljastamine toimub tööpäeviti ajavahemikus 8:00 - 15:00. Kaubale järele tuleku kellaaeg tuleb eelnevalt kokku leppida telefoni teel 50 44 021. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument.

Loomulikult on põhilised bauroc tööriistad ja tarvikud kohapeal saadaval ka suuremates ehituspoodides, näiteks:

  • Bauhaus, Tallinn
  • Decora, Tallinn ja Tartu
  • Ehituse ABC, suuremad poed üle Eesti
  • Espak, Tallinn ja Tartu
  • K-Rauta, Tallinn ja Tartu
  • Karl Bilder, Tallinn ja Tartu
  • TEVO Kaup, Tartu

 

Lisainfo saamiseks paluks pöörduda Bauroci töötajate poole, kelle kontaktid leiate Bauroci kodulehelt aadressil https://bauroc.ee/vota-uhendust/.